Новий старт у роботі профспілкового активу

У  державному підприємстві  СЛАП “Камінь-Каширськагроліс” відбулася виборна профспілкова конференція, на якій було обрано нового голову, членів профспілкового комітету і ревізійної комісії

Роль профспілкових об’єднань важко переоцінити. Усі завдання, що стоять перед ними, об’єднані в одній меті — захисті інтересів працюючих. Щоправда виконувати ці завдання вдається за умови тісної співпраці з керівництвом колективу. “Де є розуміння, не забариться і результат”, — зазначив директор державного підприємства СЛАП “Камінь-Каширськагроліс” Олександр Грицай під час виборної профспілкової конференції, що відбулася нещодавно.

Цими словами керівник побажав успіхів у роботі новообраному голові профспілкового комітету, яким став провідний інженер із лісозаготівель Володимир Мартинюк.
Взявши слово перед присутніми, голова обласної організації Профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк нагадав, що до цього часу профспілковий актив підприємства перебував у стані так би мовити застою. Організацію не було навіть зареєстровано, не кажучи вже про якусь роботу…
— Сподіваюсь, — зазначив Павло Матіюк, — новообраний керівний склад профактиву наздожене усю загаяну роботу попередників і займе тверду позицію щодо інтересів людини праці.

Прес-центр ФПО.

image-0-02-05-c898b09df8871b575fad5b79e3ac3689493ab4f6fa84d5ba2691f8572b796cd3-v

Posted by info