Відзнака Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства» – волинським лісівникам

Голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф вручила начальнику Волинського ОУЛМГ Олександру Кватирку відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства». Це відбулося під час підсумкової колегії лісівників. У ній також брав участь голова обласної організації Профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк.

– Лісівники Волині є прикладом для працівників різних галузей всієї області, – наголосила Іванна Анатоліївна. – Ви створюєте нові робочі місця, дбаєте про безпеку своїх працівників на виробництві та їх відпочинок. Несете на своїх плечах велике соціальне навантаження. Підтримуєте громади, допомагаєте школам, садочкам, малозахищеним, сім’ям учасників АТО, захисникам України.

Голова Федерації профспілок Волинської області особливо схвально відгукнулася про турботу за дітей, добрим словом згадала Лісівничий молодіжний центр і його численні проекти, підтримку діяльності учнівських лісництв.

– У Федерації Профспілок України є особлива нагорода «За розвиток соціального партнерства», якою ми і хочемо нагородити Олександра Михайловича за дотримання у роботі високих соціальних стандартів та розуміння їх важливості.

Прес-центр ФПО

Posted by info