СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Григорій Осовий: «Профспілки – за сталий розвиток підприємництва і економічне зростання»

jmj,mЗагальнонаціональна презентація результатів комплексного дослідження на тему «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва» відбулась 13 листопада у Києві.

 В заході взяли участь та виступили Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова СПО об’єднань профспілок, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, регіональний директор Міжнародної організації праці в Європі та Центральної Азії Хайнц Коллер, академік НАН України Елла Лібанова та інші.

У своєму виступі Григорій Осовий акцентував на принципових питаннях, що відображають позицію профспілок щодо актуальної у сучасних умовах проблеми економічного розвитку та створення  сприятливого середовища для сталого підприємництва у нашої країні.

Голова ФПУ нагадав, що у 2015 році у Києві спільно з експертами Міжнародної організації праці було обговорено Програму МОП «Гідна праця в Україні». Вже тоді пріоритетом номер один було визнано питання  створення сприятливого середовища для сталого підприємництва. Ще одним пріоритетом було визнано питання забезпечення соціального розвитку та соціальних гарантій. Не менш важливим було названо розвиток соціального діалогу.

За цей період, підкреслив профспілковий лідер, соціальні партнери досягли значного прогресу у цих питаннях. Є не тільки бачення, але і дії у цих напрямах. Але, на жаль, досі немає спільних, узгоджених дій, які сприяли біль динамічному руху вперед.

Григорій Осовий зазначив: така презентація показує спільну базу для старту в реалізації ефективної економічної політики і на її основі економічного зростання.

Повну відео версію цього заходу можна подивитися тут:

https://www.youtube.com/watch?v=KH7XTLllT0E

Прес-центр ФПУ

j, jkljl jmj,m kl.jl kll

Posted by info