МІЖНАРОДНІ ВІТАННЯ ПРОФСПІЛКАМ УКРАЇНИ

bmhnПривітати профспілки України з нагоди 200-річчя створення першої профспілкової організації на українських землях прибули представники міжнародних профцентрів:

Олександр ЯРОЩУК, голова Білоруського конгресу незалежних профспілок, віце-президент Міжнародної конфедерації профспілок;

Анджей ОТРЕМБА, член Президії Загальнопольського порозуміння профспілок, голова Дольношльонської воєводської ради профспілок;

Віт САМЕК, заступник голови Чехо-Моравської конфедерації профспілок;

Василе ПЕТРАШКУ, радник голови Національної конфедерації профспілок Молдови;

Йонас Девантьєр, представник Об’єднаної федерації робітників Данії.

У своїх виступах вони зазначали, що наше майбутнє виростає з минулого, а історія профспілок – невід’ємна частина будь-якої держави. І якщо не шукати свого коріння, не мати уяви про фундамент, то складно будувати державність, незалежність, здорові соціальні відносини.

Науково-практична конференція стане поштовхом для подальших наукових досліджень цієї тематики, створить підґрунтя для консолідації профспілок.

Закордонні гості побажали, щоб конференція стала ще одним кроком на шляху до самоідентифікації українських профспілок, а їхні дії були успішними, результативними, перспективними та мали позитивний відгук у спілчан.

 

Прес-центр ФПУ

bmhn

dvgg

 

Posted by info