Як живеш, первинко?

clip_image002олролЯк живеш, первинко? Таку тему для семінару запропонував навчально-методичний центр профспілок Волині та обласна профспілка соціальної сфери області головам первинних організацій галузі. 

До розмови запросили фахівців-науковців, що займаються проблематикою соціальної роботи, як виду професійної допомоги окремій особистості. Тривала дискусія завязалась у голів профкомів з експертом з питань фінансування громад Василем Громом, оскільки територіальна реформа спричинила звільнення частини фахівців установ соцсфери

Проблеми охорони праці обговорювались з спеціалістом управління праці області Сергієм Соколовим. Голова обкому Галина Микитюк презентувала слухачам матеріали, що подаються від галузі на всеукраїнський конкурс первинних організацій. А директор НМЦ профспілок Галина Даниленко, цікаво представила правову платформу діяльності профспілок галузі.

Оскільки голови первинок є одночасно і організаторами масових заходів в своїх колективах, їм була організована щира і душевна зустріч з народним артистом України, людиною, шанованою за талант і відданість краю – Василем Чепелюком. Презентована книга його пісень “Вогонь прадавнього роду”, стала гарною несподіванкою і приємним подарунком усім учасникам семінару.

Навчально-методичний центр профспілок Волинської області

9fP2LShgCGw 5grLIh6216k clip_image002 clip_image002олрол

Posted by info