Як залучити молодь до активної участі в профспілковому русі?

2222222Про це йшлося на триденному тренінгу, що відбувався з 27 по 29 жовтня в місті Луцьк в рамках українсько-данського проекту.
Модератори семінару-тренінгу Олександр Сизюк, Жанна Пудлік та Ірина Мартинюк – молоді волинські профспілковці, що були учасниками попередніх семінарів українсько-данського проекту.
Аудиторія – лідери студентських профспілкових організацій, молоді виробничники, працівники державних служб, які хочуть реалізувати себе через профспілковий рух.
На відкритті семінару були присутні члени керівного комітету проекту – Г. В. Осовий – голова ФПУ, В.П. Дубіль – голова Дніпропетровського профоб’єднання, Йонас Деватьєр – керівник проекту від Данської профспілки ЗF, В.М. Шевченко – член керівництва комітету. В роботі семінару також взяла участь голова Волинської ФПО Іванна Дубинка-Філозоф.
Весь тренінг був проведений під символом «Наша профспілка модна, цікава, брендова» і поділений на три майданчики – молодіжна зайнятість, замотивованість у членстві і відкритість (піарність) профруху.
Ідей в кожного учасника тренінгу – безліч, зокрема як залучити до профчленства, як замотивувати молодь профспілками, як використати досвід профспілок для кар’єрного зросту. Незвичними були і форми – дискусії, мозкові штурми, методичні посиденьки.
Три дні проминули, як мить і навіть деякі організаційні проблеми не були ознакою недосконалості тренерів, а недостатньою підготовкою аудиторії до відкритих дискусій. Але нічого, навчимося!

Навчально-методичний центр профспілок.

2222222

444444

11111111111

33333333

Posted by info