28 червня ми відзначаємо день головного закону нашої держави. Для нас, профспілок, Конституція — це не просто текст, а фундамент захисту прав кожної людини: права на працю, гідні умови, справедливу зарплату та соціальний захист.
Сьогодні ми особливо дякуємо нашим захисникам і захисницям, які виборюють право жити у вільній, суверенній та правовій державі.
Нехай демократичні засади, записані в Конституції, будуть реальністю нашого повсякденного життя, а закон завжди стоїть на захисті людини праці!
Разом до перемоги та процвітання!

Posted by info