Лісівничі спортивні змагання: Дух колективізму – і в роботі, і у спорті!

Ніщо так не згуртовує колектив, як спільна й корисна справа. А фізкультура і спорт, без перебільшення, стоять на першому місці серед таких занять. Традиційними в області стали спортивні баталії серед лісівничих колективів. Підтримуючи ініціативу керівника лісової галузі Олександра Кватирка, обласна організація Профспілки лісового господарства після десятирічної паузи відновила спортивні змагання серед працівників підприємств. Напередодні, на рівні районів визначилися найсильніші представники команд, котрим випала честь і нагода відстоювати переможні місця на обласному етапі змагань, в суботу, 11 серпня, на стадіоні селища Голоби Ковельського району.
Азарт та інтрига вирували впродовж кількох годин. Нелегкі силові вправи засвідчили: на підприємствах галузі працюють фізично загартовані чоловіки!

   

Втім, як правило, перемогу отримують не всі. В армспорті сильнішим себе зарекомендував Валерій Козлюк з Турійського лісгоспу. Друге місце посів Роман Костючик з державного підприємства “Ратнеагроліс”. Третє – Вадим Дяк з державного підприємства “Камінь-Каширське лісове господарство”.
У гирьовому спорті переможні місця розприділилися наступним чином. Перше місце здобув Василь Панасюк з Поліського лісгоспу. Друге – Василь Веремейчик з Любешівського лісомисливського підприємства. Третє – Святослав Панасюк – з Маневицького держлісгоспу.
У штовханні колоди вправнішими за своїх колег виявилися Микола Сахарук з ДП “Городоцьке ЛГ” (І місце), Андрій Лісовецький з ДП “Маневицьке ЛГ” (ІІ місце) та Анатолій Бортник з Прибузького лісгоспу (ІІІ місце).
У конкурсі з метання гирі перемогу здобув Володимир Калінчук з Ратнівського лісомисливського підприємства. Друге місце посів Леонід Швай з ДП  “Камінь-Каширськагроліс”. Віталій Пронцевич з Колківського лісгоспу здобув третє місце.
Справжніми силачами під час найазартнішого та найвидовищного конкурсу з перетягування линви себе показали працівники Турійського лісгоспу. Колектив Старовижівського лісгоспу отримав друге місце. Третю сходинку посіли лісівники з Ратнівського лісомисливського підприємства.
У загальнокомандному заліку перемогу в спортивних змаганнях виборола команда державного підприємства “Маневицьке лісове господарство”. Друге місце присуджено команді Турійського лісгоспу. Третю сходинку здобули працівники держпідприємства “Поліське лісове господарство”.
Перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський передав від керівника галузі Олександра Кватирка щирі вітання переможцям і всім учасникам змагань.

Руслан Войцеховський, а також заступник начальника лісоуправління Олександр Рибчинський та голова обласної організації Профспілки Павло Матіюк  вручили найсильнішим та найспритнішим спортсменам заслужені нагороди – грамоти, медалі та, звісно, грошові премії.

   


Без сумніву, вболівальники та гості отримали від змагань приємні емоції та враження. Задоволення від того, що випробували власні сили, та як бонус – провели час у гарному спілкуванні з колегами з інших районів, отримали й самі учасники. Представники місцевої влади — голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак та Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, окремо зауважили дисциплінованість лісівників, організаційний порядок. Сергій Гарбарук, маючи фах фізкультурника, так і зазначив: “Саме вишикування лісівничих команд на початку змагань та по їх завершенні добре нагадує військовий вишкіл. Де все робиться швидко і злагоджено…”
Прес-служба Волинського ОУЛМГ

 

 

 

 

Posted by info