Зустріч членів Президії Центральної Ради Профспілки з Державним секретарем Міністерства соціальної політики України В. Іванкевичем

 

DSC07917За ініціативою Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери України 11 грудня 2017 року відбулась зустріч членів Президії Центральної Ради Профспілки з Державним секретарем Міністерства соціальної політики України В. Іванкевичем.
На зустрічі були присутні керівники департаментів Мінсоцполітики. Обговорювались проблемні питання працівників підприємств, установ та організацій соціальної сфери, зокрема фінансування установ та оплата праці працівників, законодавче вирішення встановлення державних гарантій працівникам соціальної сфери, проблеми, пов’язані з процесами децентралізації та інші.
Обговорюючи питання діяльності протезних підприємств, члени Президії звернулись до керівництва Міністерства з наполегливим проханням упередити створення ситуації на протезних підприємствах щодо несвоєчасного укладання договорів на виготовлення продукції, вжити заходів з метою їх укладення до 1 січня 2018 року. А також прискорити прийняття постанови Кабінету Міністрів України”Про внесення зміни до пункту 1 Порядку відрахування до Державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.
Представники Міністерства поінформували про заходи, які вживаються Міністерством для розв’язання проблемних питань в галузі. Протокольним дорученням зобов’язано структурні підрозділи здійснити ряд заходів для покращення ситуації на підприємствах, в установах та організаціях соціальної сфери.
У робочій зустрічі брала участь голова Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери, член Президії Центральної Ради Микитюк Г. П.

Прес-центр Профспілок Волині

DSC07892 DSC07917

Posted by info