ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Продовжується робота над підготовкою пропозицій до «пенсійного законопроекту»

gfhgfhУ Федерації профспілок України 18 липня відбулася робоча зустріч керівників ФПУ та представників всеукраїнських профспілок і профоб’єднань для опрацювання постатейних пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», реєстр. № 6614, які пропонується через представників ФПУ у Верховній Раді України внести до Верховної Ради для врахування при доопрацюванні зазначеного законопроекту до розгляду у другому читанні.

У нараді взяли участь Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голова ФПУ Олександр Шубін.

На початку зустріч Григорій Осовий проінформував про ситуацію з розглядом у парламенті «пенсійного законопроекту», врахуванням пропозицій профспілок, про діяльність представників ФПУ у Верховної Раді щодо забезпечення цього процесу. Він закликав активізувати спільну роботу апарату ФПУ та членських організацій по підвищенню якості та ефективності цих пропозицій з урахуванням інтересів працюючої людини.

Більш детально про самі пропозиції профспілок щодо законопроекту та хід роботи над ними проінформували Олександр Шубін та керівник Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення ФПУ Володимир Максимчук.

Активна участь присутніх дозволила напрацювати узгоджені пропозиції до законопроекту № 6614. Найближчим часом підготовлені пропозиції будуть надіслані до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення та представників ФПУ у парламенті.

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення ФПУ

Прес-центр ФПУ  

ghf gfhgfh gfh

 

Posted by info