Набувати нові знання та вміння – нагальна потреба для профспілок

trУ Федерації профспілок України 1 червня відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з президентом Національної академії державного управління при Президентові України Василем Куйбідою.

У зустрічі також взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко і Євген Драп’ятий, голова Профспілки працівників державних установ україни Юрій Піжук.

В.Куйбіда розповів про діяльність Академії з підготовка фахівців державного управління та своє бачення співпраці з профспілками як правозахисними організаціями. Він назвав можливі напрями навчання профспілковців, окреслив тематику такого навчання.

Г.Осовий наголосив на надзвичайній важливості підготовки та перепідготовки профспілкових кадрів, тому що, коли у суспільстві відбуваються динамічні зміни, система рухається, профспілки також мають модернізувати свою діяльність.

– Ми як громадська організація маємо на належному рівні виконувати свою місію і для цього потрібні кадри, – підкреслив лідер профспілок, – для кожного члена профспілки важливо отримати сучасні знання та ефективно їх використати у своїй роботі.

Ю.Піжух акцентував увагу на відсутності належного досвіду фахівців, які приходять на посади державних управлінців з чим, на жаль, останнім часом ми все частіше зіштовхуємося. Тому він вніс пропозицію створити при НАДУ Центру соціального діалогу, на базі якого спільно з викладачами Академії підвищувати кваліфікацію профспілкових та державних кадрів, особливо, це стосується тих, які вперше призначені на посади, для реалізації ними завдань з проведення соціально-економічних реформ та розбудови громадянського суспільства.

З метою поглиблення співпраці між ФПУ і НАДУ запропоновано укласти Меморандум про співробітництво. Документ планується розглянути на найближчому засіданні Президії ФПУ у червні ц.р.

Прес-центр ФПУ

tr

 

 

Posted by info