Профспілчани агропромислового розвитку Волині – в дії!

DSC_059319 квітня відбулось V засідання Волинської обласної ради профспілки працівників АПК, на якому було заслухано питання “ Про поточний момент та дії обласної ради профспілки АПК в умовах політичної та соціально-економічної кризи».

У доповіді, з якою виступів голова ради Віталій Лупашко, зроблено детальний аналіз роботи обласної ради за 2016 рік, висвітлені нагальні проблеми в роботі, зокрема з питань організаційного та фінансового зміцнення профспілкових рядів, роботи, пов’язаної із соціально-економічним захистом спілчан.

Чи не найгострішою темою під час обговорення питання була тема встановлення мінімального рівня оплати, яка зламала традиційну тарифну систему оплати праці та провокувала масову «зрівнялівку».

Рада прийняла по обговорюваному питанню постанову, у який намітила заходи щодо покращення роботи обласної ради на наступний рік: профспілковим органам всіх рівнів рекомендовано значно покращити роботу на посиленні захисту трудових, конституційних прав працівників та відстоюванні інтересів товаровиробників галузі, вирішено посилити роботу щодо організаційного зміцнення професійної спілки, підвищення персональної відповідальності та виконавської дисципліни профспілкових працівників, профактивістів за дотримання Статутних вимог, виконання рішень виборних профспілкових органів, забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи про свою діяльність.

Члени ради затвердили звіт про виконання бюджету обласної профспілкової організації працівників АПК за 2016 рік та прийняли бюджет профспілки на 2017 рік.

Голові Горохівської райради профспілки працівників АПК Дзецько Г.А. було вручено медаль «Заслужений працівник профспілок агропромислового комплексу», а голові Луцької районної ради профспілки Оверчуку В.М. – нагрудний знак ФПУ «Профспілкова відзнака».

Прес-центр ФПО

DSC_0593 DSC_0586 DSC_0580 DSC_0573 DSC_0570

Posted by info