Щодо утримання членських профспілкових внесків…

— Чи утримуються членські профспілкові внески із заробітної плати члена профспілки, який проходить військову службу за призовом під час мобілізації?  –   Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» за наявності письмових заяв  працівників, які є членами профспілки, роботодавець щомісячно і безоплатно утримує із заробітної плати та перераховує на рахунок профспілки членські профспілкові внески працівників відповідно до укладеного колективного договору чи…

2014-09-28
Read More >>